Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації
Міністерство соціальної
політики України
 

Діти з Житомирщини вирушили на оздоровлення до «Артеку»

Дата: 28.06.2024 15:36
Кількість переглядів: 7

Сьогодні діти внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців Житомирщини вирушили на IV тематичну зміну «Соціально-культурний Fest „Арт-Майдан Артек”», яка триватиме з 28 червня по 18 липня 2024 року.

 

26 дітей отримали путівки до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр „Артек”» у місті Київ. Ще 10 дітей поїхали на відпочинок до «Артеку» у Закарпатській області.

 

Для дітей це чудова можливість оздоровитися і відпочити, взяти участь у цікавих культурних заходах, знайти нових друзів й отримати незабутні враження. Усі юні туристи з нетерпінням чекають на цей період, сподіваючись на цікаві та веселі пригоди.

 

Організатори зміни підготували насичену програму, яка включає різноманітні майстер-класи, екскурсії, спортивні змагання та культурні заходи.

 

Важливо зазначити, що такі ініціативи є надзвичайно важливими для дітей, особливо в умовах складної соціальної ситуації в країні. Вони сприяють покращенню психологічного стану наших юних громадян, зміцненню їх здоров’я та надають можливість відчути підтримку і турботу.


« повернутися

Вхід для адміністратора