Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації
Міністерство соціальної
політики України
 

Протидія торгівлі людьми

Нормативно-правові акти

 

Закон України про протидію торгівлі людьми

                                                                  

Постанова № 417 КМУ "Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми"

 

Наказ № 366 Міністерство соціальної політики України "Про затвердження форм заяв про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, журналу реєстрації заяв осіб, які мають намір отримати статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, розписки про нерозголошення відомостей, облікової картки особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, журналу реєстрації видачі довідок про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми"

 

Постанова № 783 КМУ "Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми"

 

Постанова № 660 КМУ "Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми"

 

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

 

 

Навчання

Національна соціальна сервісна служба України в рамках співпраці з Міжнародною організацією з питань міграції спільно з Міністерством соціальної політики України підготовила електронний навчальний курс з питань протидії торгівлі людьми.

 

Навчальний курс розрахований для спеціалістів, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми. Кожен спеціаліст, який дотичний до сфери протидії торгівлі людьми, у будь-якій частині України має змогу отримати доступ до онлайн-навчального ресурсу у зручний для себе час. У 2022 році курс було оновлено, щоб врахувати зміни в законодавстві, відобразити виклики, повʼязані з війною, та зробити цей навчальний продукт більш зручним для користувача.

 

Даний електронний курс є інноваційним продуктом та був розроблений відповідно до сучасних тенденцій дистанційної освіти. Він корисний як для спеціалістів, які давно працюють у сфері протидії торгівлі людьми, так і для тих, хто тільки розпочав роботу у цій сфері. У випадку успішного проходження курсу надається електронний сертифікат.

 

Курс доступний у будь-який час і діє на постійній основі за посиланням:

https://ctcourse.org.ua/

 

ПАМ'ЯТКА для осіб, постраждалих від торгівлі людьми / посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи

 

 

Вхід для адміністратора