Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації
Міністерство соціальної
політики України
 

Новини

27 Червня, 2023 р., 13:52
Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримають одноразову грошову допомогу від держави
14 Червня, 2023 р., 15:58
Матеріали підготовлені фахівцями Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", яка створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська #тияк
30 Травня, 2023 р., 11:09
РЕЄСТР НАДАВАЧІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
25 Квітня, 2023 р., 08:33
Як… я?! Невже це має значення, коли навколо коїться таке жахіття, як війна..?, «Це не на часі», «Комусь ще гірше, ніж мені», «Спочатку треба потурбуватися про всіх інших», «Має бути соромно за моє ниття»
19 Квітня, 2023 р., 09:45
До уваги населення області!
03 Квітня, 2023 р., 13:09
Житомирщина в числі одинадцяти регіонах України реалізує проєкт: «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства».     Впровадження пілотного проєкту цієї моделі на рівні регіону має вдосконалити роботу щодо надання допомоги дітям, які постраждадали від насильства або стали свідками.     Проєкт фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF).     23-24 березня 2023 року відбувся семінар-тренінг «Напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту щодо захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус)» у Житомирській області.      Учасників заходу привітала директор Департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної військової адміністрації Олена  Грищук, яка акцентувала увагу на важливості реалізації проєкту.      3 29 березня по 31 березня 2023 року в умовах реалізації пілотного проєкту «Барнахус» для представників Житомирській області: служби у справах дітей;  охорони здоров’я; прокурорів відділу ювенальної юстиції прокуратури; слідчих відділів поліції; слідчих суддів; адвокатів системи вторинної безоплатної правової допомоги; ювенальної превенції ГУНП, проведено навчання з питання надання послуг у міжсекторальному Центрі захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства.     Учасники семінару - тренінгу та навчання мали можливість отримати методичні та практичні знання щодо механізму надання комплексної підтримки дитини яка постраждали або стала свідком насильства.
01 Березня, 2023 р., 13:03
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

Вхід для адміністратора